המלצות מ: מטופלים, מטפלים, מודרכים וסטודנטים

לתמר,

לתמר,

אחרי שנתיים של עבודה איתך אני מרגישה חזקה, ממוקדת, עם חוט שדרה. מלאה עוצמה פנימית. יודעת לאן אני הולכת. עם דמוי עצמי חזק. הרבה יותר קשה לערער אותי. למדתי לסמוך על עצמי. לא לרצות אחרים. להכיר בערך של עצמי. לדעת מבפנים מה טוב בשבילי. רמות האנרגיות שלי הרבה יותר גבוהות ואני מלאה במרץ ומחשבות חיוביות. עשיתי דרך ארוכה. אני מרגישה טוב עם עצמי, עם מי שאני. אני מאמינה ביכולות שלי ובאמנות שלי ויודעת שיש לי כוח ויכולת ללכת עם התשוקות שלי. כל נקודת המבט שלי השתנתה. אני בוחרת את הדרך שלי. נשענת רק על עצמי. מרגישה חזקה. מאד חזקה. אותנטית. מחוברת לאני הפנימי שלי. עשיתי דרך מדהימה. אני אורלי אחרת. וכל זה בעזרתך המדהימה. את תמיד מסורה ומקצועית. תמיד מחייכת ונעימה. עוזרת בשמחה עם המון חום וקבלה. ללא שיפוט ובקורת ועם הרבה הכלה. העבודה המשולבת של שיחות, דמיון מודרך, קלפים אינדיאנים ואנרגיות שחררה אצלי מחסומים של שנים ואפשרה לי לעבור את שנוי פנימי עמוק ולהיהפך לאדם שלם יותר, בעל חוט שדרה פנימית והערכה עצמית לי וליכולות שלי. אני מחכה בשמחה להמשך העבודה שלנו.
המון תודה
אורלי דבור
אוקטובר 2014

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה מאוד מיוחדת.

בתי לומדת באוניברסיטה, בזמן המבחנים היא נלחצת והדבר מקשה עליה מאוד בעת הבחינה.
בשיחה שלי עם תמר הזכרתי את הנושא והיא הציעה לעשות לה טיפול אנרגטי מרחוק, כמובן שהדבר נעשה בידיעתה ובסכמתה המלאה.
עלי לציין שבתחילה הבעתי ספקות לגבי השינוי שיכול להיות. אך כעבור כמה מבחנים חל אצלה שיפור משמעותי, הרגשתה וכוחותיה השתפרו וגם ציוני הבחינות.
זה היה פשוט מדהים השיפור שלה בתחושה ובאנרגיות.
תמר יקרה המון תודה

הגעתי אל תמר פלג-שקד בזמן שעמדתי מול צומת דרכים מהותי בחיי.

הגעתי אל תמר פלג-שקד בזמן שעמדתי מול צומת דרכים מהותי בחיי. התמודדתי אז עם מצב שנראה לי מאיים ובלתי-פתיר. למרבה הפלא, הוא התכווץ לאחר כמה מפגשים עם תמר לכדי גודל מציאותי. תמר נתנה לי כלים פרקטים להתמודדות, יחד עם תחושה שהיא מבינה לנימי נפשי. היא שילבה הבנה מעמיקה של נפש האדם יחד עם שיטות אנרגטיות, שגם אם את חלקן לא הבנתי, הן תמיד הוכיחו את עצמן, והיא עשתה את כל זה בנועם ובמקצועיות. מאז אני חוזרת אליה כשאני נתקלת בצמתים שנראים קשים לחציה, ותמיד מקבלת ממנה צידה מזינה שמספיקה לי להמשך הדרך.
ממליצה בחום רב!!!

שנים ארוכות הייתי חיה מתה...

שנים ארוכות הייתי חיה מתה.
למרות שהתעוררתי בכל בוקר, אכלתי, דיברתי, ישנתי.
למרות שהתחתנתי, ילדתי, גידלתי, עבדתי, התפרנסתי.
למרות שקניתי, התלבשתי, התאפרתי, צחקתי.
הייתי חיה מתה.
החיים חלפו במקביל אלי, בלי לחלום, בלי לשמוח באמת, בלי לאהוב ולהרגיש אהובה, בלי שיעריכו אותי, בלי שאעריך את עצמי.
חיה מתה.

*
בורות שחורים ליוו אותי. הם היו מגיעים ללא כל התראה מוקדמת, תולשים אותי בשתי ידיים גסות אל המעמקים ואני, נטולת כוחות נשאבת אחריהם.
לפני שנתיים היחסים ביני לבין בן זוגי נקלעו למשבר. בבית היה כאוס מוחלט. היחסים ביני לבינו, ובינו לבין ילדינו היו בלתי ניתנים לגישור. ניסינו לקבל טיפול אצל יועצים זוגיים אבל הם לא צלחו. הוא עזב את הבית בהחלטה משותפת.
הבור השחור שנפער היה עמוק מקודמיו. חשתי כי איבדתי את השליטה על חיי.
כחודש לאחר הפרידה ביקש בן זוגי לתת הזדמנות אחרונה לקשר למרות שכבר גרנו בנפרד.
חברה המליצה בחום על תמר פלג-שקד.
הפגישות הראשונות היו כואבות ומיוסרות לשנינו. לא קל לצלול פנימה ולגעת במה שכואב. אני הגעתי ממקום מאד נמוך, ללא אנרגיות כמעט. הוא הפגין המון כעס, כעס שאל מולו התקפלתי לתוך עצמי, לבושה שחור תמידי, מתאבלת.
וכך ישבתי בקליניקה של תמר, כפופה, מכונסת בפינת הספה, מבקשת לא לתפוס מקום במרחב, רוצה להיעלם.
*
במקביל לטיפול הזוגי, תכיפות הגעת הבורות השחורים ועימם הדיכאונות העמוקים גברה והחלישה אותי, מחמירה ומביאה עימה מחשבות אובדניות. נאחזת בחיים קבעתי תור לפסיכיאטר כדי לקבל טיפול תרופתי.
תמר הסבירה לי על תופעות הלוואי של כדורים פסיכיאטריים וביקשה לתת הזדמנות לטיפול בעבודה אנרגטית על ידי הדמייה.
זיהיתי מתוך חושיי שהיא תדאג לקלוט אותי בתהליך, שלא אפול.
במקביל לטיפול הזוגי שהמשיך יצאתי לדרך חדשה ולא מוכרת כשאני סומכת על תמר בעיניים עצומות, תרתי משמע.
בדרך שעשיתי דרך הדמיון, השלתי מעלי משא כבד של שנים.
במשך שנים חשבתי כמו קורבן. הייתי קורבן של הנסיבות בלי שום יכולת לאחוז במושכות של חיי, להשפיע, לשנות או אפילו לנסות.
ברגע שלקחתי אחריות על חיי ומעשיי השתנו חיי ללא הכר. הטיפול שינה את גישתי וראייתי את העולם.
המשפחה הגרעינית שלי הגיבה כולה לשינוי שחל בי, היחסים ביני לבין בן זוגי, בינו לבין ילדינו, בינם לבין עצמם, הכל השתנה לגמרי.

*
אני לא חיה את חיי כתגובה לנסיבות אלא מכוונת אל השבילים בהם אני רוצה ללכת.
אני לא חוששת מתחרות, מכישלונות או מעימותים.
לא חוששת מבני אדם, ממה יחשבו עלי, מפגיעה.
המילה חשש יצאה מחיי.
בן זוגי אוהב ומעריך אותי בעיקר מפני שאני מעריכה ואוהבת את עצמי.
אני מסמנת מטרות וכובשת אותם.
מציבה גבולות ברורים לכל המעגלים שסובבים אותי, הקרובים והרחוקים.
אני חולמת ומגשימה.
מסמנת מטרות ומשיגה אותן.
אני רצה תחרותית למרחקים, משפרת תוצאות, לא מעגלת פינות, נלחמת.
אני מתעוררת כל יום בציפייה ליום חדש וטוב.
צוחקת המון.
אנשים אוהבים להיות בחברתי.
אני לא שקופה יותר.
אני לא פוחדת מהחיים, שום בור לא מאיים עלי בשום מקום.
וסוף סוף, אחרי כל כך הרבה שנים, הנפש שלי חיה גם היא.

המלצה ממודרכת

"תמר הדריכה אותי במשך שש שנים, מאז התחלתי את לימודי הטיפול הזוגי והמשפחתי ועד שקיבלתי את ההסמכה מטעם האגודה. בשנים אלו עבדתי והתמחתי במסגרות שונות ותמיד חזרתי להדרכה אצל תמר. ההדרכה היתה עבורי עוגן משמעותי לצמיחה אישית ומקצועית. פעמים רבות נכנסתי להדרכה בתחושת בלבול והצפה ויצאתי ממנה כשאני יכולה לראות את הדברים בבהירות ולהבינם, בין אם מדובר בהבנה את המטופלים ובין אם מדובר בהבנה את עצמי. לתמר יכולת מיוחדת להבין ולהסביר את המציאות לעמקה ולרחבה, להעלות נקודות שלא ראיתי ולסייע לי כמטפלת להתחבר לתהליכים שעוברים עלי בתוך התהליך הטיפולי. תמר מטפלת חמה ואכפתית ובהדרכה יכולתי להביא את עצמי, כמו שאני, מתוך תחושת אמון וקבלה ומתוך תחושה ברורה שאני בידיים טובות...
חלק מהעבודה שעשיתי עם תמר היתה עבודה אנרגטית. ההשפעה היתה עצמתית ומורגשת, כאילו נפתח שסתום בתוכי וחיבר אותי לחלקים בתוכי שלא הייתי במגע איתם. אני מרגישה שהתהליך שעברתי עם תמר הביא אותי למקום אישי, זוגי ומקצועי שאני שמחה בו מאד. "

הגעתי אל תמר פלג-שקד

הגעתי אל תמר פלג-שקד בזמן שעמדתי מול צומת דרכים מהותי בחיי. התמודדתי אז עם מצב שנראה לי מאיים ובלתי-פתיר. למרבה הפלא, הוא התכווץ לאחר כמה מפגשים עם תמר לכדי גודל מציאותי. תמר נתנה לי כלים פרקטים להתמודדות, יחד עם תחושה שהיא מבינה לנימי נפשי. היא שילבה הבנה מעמיקה של נפש האדם יחד עם שיטות אנרגטיות, שגם אם את חלקן לא הבנתי, הן תמיד הוכיחו את עצמן, והיא עשתה את כל זה בנועם ובמקצועיות. מאז אני חוזרת אליה כשאני נתקלת בצמתים שנראים קשים לחציה, ותמיד מקבלת ממנה צידה מזינה שמספיקה לי להמשך הדרך.
ממליצה בחום רב!!!